Pension Česky Nederland Deutsch English
co nabízí okolí…
Okolí
20. 6. 2024 09:54
 Menu  Úvod  Ubytování  Fotogalerie  Okolí  Kontakt

Spokojenost hostů pro nás byla, je a bude vždy velmi důležitá, a aby tomu tak skutečně bylo, o to se na Benecku opravdu snažíme. Návštěvníkům je k dispozici řada sportovních, zábavních a kulturních zařízení, restaurací a obchůdků.

V zimě to jsou především lyžařské vleky vzdálené 200 metrů od pensionu. Hlavní vleky jsou uměle zasněžované a osvětlené – s nočním lyžováním a díky moderní technice jsou udržovány v perfektním stavu. Velmi oblíbené jsou i kilometry běžeckých tratí, které vedou do nedaleko vzdálených středisek jako např. Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky atd.. Kdo nemá správné lyžařské vybavení, nemusí zoufat, jelikož své služby zde poskytuje řada půjčoven a lyžařských škol.

V létě si na své přijdou především turisté a cyklisté, kterým se naskýtá možnost navštívit řadu krásných míst v blízkém okolí Benecka či v o něco málo vzdálenějších koutech Krkonoš.

Celoročně mohou turisté využít vyjížděk s koňským spřežením nebo si přímo na koni vyjet. Ti, kteří rádi žijí nočním životem, bezesporu nezapomenou navštívit Billiard club s bowlingem a disko A-club Benecko.

Pro drobné nákupy je k dispozici obchod s potravinami a základními drogistickými potřebami, obchod se sportovními potřebami a obchůdek se suvenýry, keramikou a porcelánem.

Kromě výletů v blízkém okolí Benecka je zde i spousta dalších míst, která stojí za to vidět. Patří k nim např. Adršpašsko-Teplické skály (cca 60 km od Benecka), Bozkovské jeskyně, Zoo + safari ve Dvoře Králové a další.

created by  created by ApReal